O nas

Od lat pomagamy znaleźć naszym klientom optymalne rozwiązania prawne dla ich biznesu. Pomagamy im poprzez sprzedaż gotowych spółek z szerokiego spektrum działalności, zarejestrowanych w Polsce, Europie i na całym świecie. Skutecznie pomagamy przekształcać podmioty gospodarcze i łączyć spółki osobowe i kapitałowe.

Znajdujemy najlepsze rozwiązania prawne dla naszych klientów, również tych, którzy prowadzą podmioty z problemami z płynnością finansową, zaleganiem ze spłatą zobowiązań wobec wierzycieli i banków.

Prowadzimy klientów podczas całego procesu rejestrowania spółki w Polsce i za granicą. Dbamy o przygotowanie niezbędnej dokumentacji, towarzyszymy podczas samej rejestracji i koordynujemy prace z tym związane na każdym etapie.

Bazując na naszej wiedzy, doświadczeniu i kontaktach na całym świecie pomagamy wybrać idealne rozwiązania prawne dla każdego z naszych klientów.

Pomagamy także w przejęciu i wykupie zadłużonych spółek i wierzytelności oraz pośredniczymy w skutecznym odzyskiwaniu tych ostatnich w Polsce i Niemczech.