Cennik

Gotowa zarejestrowana w KRS krajowa spółka z o.o. NIP, REGON. Szeroki przedmiot działalności.

Cena 5.000 PLN

Założenie nowej spółki z o.o. wraz z rejestracją w KRS, NIP, REGON oraz modyfikacją umowy spółki.

Cena od  1.500 PLN 

(cena nie zawiera opłat za wpisy i usługi notariusza ).

Gotowa zarejestrowana spółka na Cyprze wpisana do rejestru wraz ze zgłoszeniem podatkowym i ustanowieniem władz spółki.

Cena od 3.000 €.

Gotowa Spółka LLC offshore Ras Al-Kajma. Zarejestrowana spółka off-shore w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ( UAE ) z ustanowionymi władzami spółki oraz siedzibą w Ras Al-Kajma. Zgłoszona do rejestru handlowego i prowadzona przez agenta rejestrowego. 

Cena od 3.000 €.

Gotowa zarejestrowana spółka UG w Niemczech, wpisana do rejestru HRB, zgłoszona do IHK, zgłoszenie podatkowe, działalność handel i usługi lub inne branże. 

Cena od 2.500 €.

Gotowa zarejestrowana spółka Gmbh z siedzibą w Berlinie, wpisana do rejestru handlowego, zgłoszenie podatkowe, działalność handel i usługi. Virtual Office, konto w banku z obsługą VIP w języku polskim. Biuro rachunkowe z obsługą w języku polskim.

Cena od 3.000 €.

Gotowe zarejestrowane spółki s.r.o. ( odpowiednik polskiej spółki z o.o. ) na Słowacji i w Republice Czeskiej. Wpisana do Rejestrów Handlowych , zgłoszenia podatkowe, działalność handel i usługi lub inne branże.

Cena od 2.000 €.

Gotowa zarejestrowana w KRS krajowa spółka z o.o. NIP, Regon. Przedmiot działalności objęty działalnością koncesjonowaną, lub spółka z historią, posiadająca zdolność kredytową.

Cena od 15.000 PLN.

Przy wszystkich naszych pozostałych usługach stosujemy ceny negocjowane w zależności od stopnia trudności rozwiązań prawnych jak i od nakładów włożonej pracy i dodatkowych kosztów oraz opłat.